Wie wil leren zeilen kan op Schildmeer terecht

STEENDAM Wie altijd al heeft willen leren zeilen, kan nu bij zeilvereniging Schildmeer terecht. Vanaf 23 mei wordt er elke donderdagavond zeilles gegeven aan volwassenen door ervaren zeilers.“Op de Open Dagen van de afgelopen jaren merkten we dat er veel behoefte onder volwassenen was om te leren zeilen”, zegt Wim Wind. “Daar hebben we met deze cursus op ingespeeld. We zijn er  acht jaar geleden mee begonnen en het is een klinkend succes.”De beginnerscursus start op 23 mei. Het doel van de zeilcursus is dat een onervaren zeiler na 13 bijeenkomsten zelfstandig kan zeilen en dus in staat is om zelf een boot te huren op bijvoorbeeld het Schildmeer.Al met al zeilen er elke woensdag-, donderdag- of vrijdagavond enkele tientallen cursisten op het Schildmeer. Ze zijn allemaal met verschillende diploma’s bezig. Een groot deel van de cursisten die in 2016 begonnen zijn met de zeilcursus hebben inmiddels hun  gevorderdenopleiding  voltooid. Sommigen hebben er zoveel plezier in dat ze op zondag ook meedoen aan de clubwedstrijden op het Schildmeer .Deze donderdagavondcursus is alleen voor volwassenen. De jeugd kan al jarenlang op vrijdagavond terecht bij de Zeilvereniging Schildmeer. De vereniging uit Steendam heeft één van de grootste jeugdclubs van Noord-Nederland.

Opgave kan via: training@zeilverenigingschildmeer.nl  of 06 18 66 25 24

Zie ook: www.zeilverenigingschildmeer.nl