Laatste nieuws NK Flits

STEENDAM - Onze wedstrijdleider en de klassencontroleur hebben vandaag  contact gehad over de keuring van de boten tijdens het Nederlands Kampioenschap Flits. Alle boten dienen conform wedstrijdbepalingen op donderdagavond aanwezig te zijn op het Schildmeer. De klassencontroleur zal de boten dan meten. Mocht je niet in de gelegenheid zijn zelf aanwezig te zijn bij de meting laat dan een papiertje in de boot achter met de namen en je zeilnummer dan zal je boot toch worden gemeten. 

Indien u niet in de gelegenheid bent aanwezig te zijn om je boot te meten en u wilt de boot eerder naar het Schildmeer brengen kunt u contact opnemen met 1 van de jachthavens:

Jachthaven Boei 12 
Tel: 0598-431567
E-mail: info@jachthavenboei12.nl 

Recreatie Centrum de Otter
Tel: 0598-431543
E-mail: info@de-otter.nl

Mochten er nog vragen zijn kunt u contact opnemen met info@zeilverenigingschildmeer.nl