De zeiltrainingen op het Schildmeer beginnen weer!

Steendam – Durf jij kapitein te zijn van je eigen boot? Stoer in een optimist zeilen die je zelf kunt besturen? Ontdek bij zeilvereniging Schildmeer hoe cool dat is! 

Op vrijdag avond 15 maart a.s. gaat het zeilseizoen weer van start en beginnen we met de eerste theorielessen. Vanaf vrijdag avond 12 april gaan we het water op! Ruim 2 uur lang over het meer zeilen, waarbij je alles gaat leren over weer, wind, water en de zeilregels. Op een leuke manier laten wij de kinderen kennis maken met het zeilen, waarbij ze les krijgen van ervaren en enthousiaste trainers die zelf op hoog niveau hebben gezeild.
Speciaal voor de allerjongste zeilertjes (+/- 8jr) is er aan het begin van het seizoen een zogenoemde omsla-training. Dat gebeurt in een zwembad (lekker warm!) waar de kinderen leren een omgeslagen boot weer rechtop te zetten. 

Je bent van harte welkom om eens te komen kijken of meld je snel aan! 

Waar: Zeilvereniging Schildmeer, clubgebouw Boei 12 in Steendam.
Wanneer: vrijdagavond vanaf 18:30 uur. 

Interesse? Mail naar training@zeilverenigingschildmeer.nl of stuur een appje naar 06-21456252 (M. Beks).