Ontgraving bouwput botenloods

Vrijdag 27 juli 2018 zijn wij gestart met de bouw van de nieuwe botenloods. In alle vroegte was Grondverzetbedrijf Meijer al bij de vereniging met een mobile kraan en een tractor met dumper om de grond te ontgraven. Nadat het terrein vrij gemaakt was van de bosschage is het cunet ontgraven. Gelijktijdig werd er zand aangevoerd waar het cunet mee is aangevuld en verdicht. 

Op maandag 27 augustus zullen de betonpalen worden geboord tot een diepte van +/- 4 meter. Na de uitharding van het beton zijn we vrijwilligers nodig die helpen om de funderingssleuven te graven. Hier zullen ze dan piepschuimen bakken in zetten als funderingsstroken. Wij verwachten dat wij in het laatste weekend van augustus gaan ontgraven. 

zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer