Proefles zeilen 2

Heb jij zin om een spannend avontuur te beleven en durf jij de kapitein te zijn van je eigen boot? Bij zeilvereniging Schildmeer leren wij jou hoe je in een eigen zeilbootje weg kunt varen! 
Graag willen wij jou uitnodigen voor twee proeflessen bij onze zeilvereniging. Tijdens deze proeflessen gaan we het avontuur aan en gaan we je in twee lessen kennis laten maken met het zeilen in een kleine eenmansboot, de optimist. 
De proeflessen zijn geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. 

De proeflessen op 7 en 14 mei vinden plaats van 10.30 uur tot 12.00 uur. Je ouders mogen gerust blijven kijken en tijdens de eerste proefles laten wij ze graag onze accommodatie zien en vertellen wij ze meer over onze vereniging. 

Wij gaan deze proeflessen verzorgen op zondag: 7 en 14 mei


Les 2 (10:30 uur en 12:00 uur)